Vulkservice

Ett nummer för alla ändamål!

Vulkservice – 0771-40 00 12

Vi hjälper er med vulkservice i hela Sverige, från Staffanstorp i söder till Umeå norr och städer där emellan.

 

Servicemontör Namn Telefon E-postadress
 Skåne/Staffanstorp Wadenbo Emil 073-502 59 76 emil.wadenbo@rubberco.se
Växjö Gertsson Henrik 072-207 84 08 henrik.gertsson@rubberco.se
 Karlstad Patrik Hassel

Magnus Olsson

072-546 19 34

073-086 39 92

patrik.hassel@rubberco.se

magnus.olsson@rubberco.se

 Avesta Anders Rydell 070-410 18 43 anders.rydell@rubberco.se
 Sthlm Skog David 070-950 97 14 david.skog@rubberco.se
 Sundsv Lundström Hasse 070-604 63 92 hasse.lundstrom@rubberco.se
 Umeå Sjöberg Ralf 070-229 19 15 ralf.sjoberg@rubberco.se