Försäljning

Ett nummer för alla ändamål!

0771-40 00 12
alternativt epost: rubber@rubberco.se  

– för försäljning, förfrågan eller information om våra produkter.

Fältsäljare: Namn Mobilnr E-postadress
Växjö Augustinsson Johan 070-517 29 42 johan.augustinsson@rubberco.se
Växjö/Skåne Boda Eric 070-336 79 74 eric.boda@rubberco.se
Växjö/Skåne Bladh Tomas 072-573 66 43 thomas.bladh@rubberco.se
Karlstad Hassel Patrik 072-546 19 34 patrik.hassel@rubberco.se
Sthlm/Karlstad Jagersten Tomas 070-209 77 07 tomas.jagersten@rubberco.se
Stockholm Lindberg Ulf 072-578 62 00 ulf.lindberg@rubberco.se
Stockholm Karlsson Håkan 070-667 18 66 hakan.karlsson@rubberco.se
Sundsvall Lundström Hans 070-604 63 92 hasse.lundstrom@rubberco.se
Sundsvall Lundgren Marcus 070-675 93 02 marcus.lundgren@rubberco.se
Umeå André Andersson 070-677 11 34 andre.andersson@rubberco.se
 Försäljningschef  Christiernsson Bo  070-621 22 50 bo.christiernsson@rubberco.se
Innesäljare: Namn Försäljning E-postadress
Växjö Sundblad Josefin 0470-70 72 50 Josefin.sundblad@rubberco.se  
Växjö Bladh Tomas 0470-70 72 50 thomas.bladh@rubberco.se 
Sthlm Grip Mikael 08-514 305 73 mikael.grip@rubberco.se  
Sthlm Holmquist Bo 08-514 305 75 bo.holmquist@rubberco.se  
Sundsv Pettersson Jimmy 060-64 63 90 jimmy.pettersson@rubberco.se  
Umeå Bring Thomas 090-71 55 80 thomas.sjostrom@rubberco.se