Försäljning

Ett nummer för alla ändamål!

0771-40 00 12
alternativt epost: rubber@rubberco.se  

– för försäljning, förfrågan eller information om våra produkter.

Fältsäljare: Namn Mobilnr E-postadress
Försäljningschef Holmquist Fredrik 070-839 63 69 fredrik.holmquist@rubberco.se  
Växjö Augustinsson Johan 070-517 29 42 johan.augustinsson@rubberco.se
Växjö Boda Eric 070-336 79 74 eric.boda@rubberco.se
Sthlm/Karlstad Jagersten Tomas 070-209 77 07 tomas.jagersten@rubberco.se
Sthlm Lindberg Ulf 072-578 62 00 ulf.lindberg@rubberco.se
Sundsv Lundström Hans 070-604 63 92 hasse.lundstrom@rubberco.se
Umeå Roger Svensson 070-346 38 05 roger.svensson@rubberco.se
Umeå Bogren Fredrik 070-667 53 13 fredrik.bogren@rubberco.se
Innesäljare: Namn Försäljning E-postadress
Växjö Sundblad Josefin 0470-70 72 50 Josefin.sundblad@rubberco.se  
Växjö Bladh Tomas 0470-70 72 50 tomas.bladh@rubberco.se 
Sthlm Blom Sai 08-514 305 70 sai.blom@rubberco.se  
Sundsv Pettersson Jimmy 060-64 63 90 jimmy.pettersson@rubberco.se  
Umeå Bring Thomas 090-71 55 80 thomas.sjostrom@rubberco.se